RODOPOMOC

Szybka Pomoc Ekspertów RODO

Audytel posiada wykwalifikowany zespół doświadczonych specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się problematyką ochrony danych osobowych.  Doświadczenia w różnych obszarach powiązanych z ochroną danych osobowych, takich jak bezpieczeństwo informatyczne, ISO 27001, zarządzanie ryzykiem czy interoperacyjność pozwalają nam na szersze i pełniejsze spojrzenie na problematykę związaną z ochroną danych osobowych oraz rekomendowanie Klientowi optymalnych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo jego organizacji. Nasi pracownicy, oprócz aktywnego udziału w projektach, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz na monitorują zmiany prawne  i wytyczne dotyczące obszaru ochrony danych osobowych. Wiedza nabyta przez lata świadczenia usług na najwyższym poziomie jest doceniana przez naszych wieloletnich klientów.

 

Jeśli zatem:

  • Spodziewasz się audytu albo kontroli obszaru ochrony danych osobowych  w Twojej organizacji?
  • Twoja firma otrzymała pismo  z urzędu w sprawie ochrony danych osobowych  i potrzebujesz profesjonalnego wparcia?
  • Twoja firma otrzymała pismo od osoby, której dane przetwarzasz i  chciałbyś  wiedzieć jak masz się zachować by działać zgodnie z RODO? 
  • Twoja firma otrzymała projekt umowy powierzenia od swojego partnera biznesowego i potrzebujesz pomocy w jej właściwym rozumieniu?
  • Prowadzisz projekt, który wymaga specjalistycznego  doradztwa  w zakresie danych osobowych?
  • Masz inny krytyczny problem związany z ochroną danych osobowych?

Specjaliści Audytel pomogą Ci właściwie zająć się sprawą. Szybko wskażą Ci optymalne rozwiania i pomogą przygotować właściwą dokumentację. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasi Klienci