Ochrona danych osobowych w HR dotycząca kontroli trzeźwości i pracy zdalnej

Zapraszamy na kolejną część webinaru z serii „Ochrona danych osobowych w HR”. Tym razem zaprezentujemy Państwu kwestie dotyczące kontroli trzeźwości i pracy zdalnej.

Na spotkaniu powiemy co w związku z nowymi przepisami należy przygotować w organizacji tak by zapewnić bezpieczne i zgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych.

 

Agenda:

  • Praca zdalna, kontrole trzeźwości – ramy prawne.
  • Regulamin pracy zdalnej.
  • Procedura ochrony danych przy pracy zdalnej.
  • Kontrole trzeźwości – biuro, zakład produkcyjny.
  • Kontrole trzeźwości – dom.
  • Kontrole trzeźwości – podwykonawcy.
  • Protokół kontroli trzeźwości.
  • Klauzule informacyjne.

 

Data: 9 marca 2023 r., godz. 11:00-12:00

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

Spotkanie poprowadzą:

  • Agnieszka Szalińska – Prawnik, konsultant ds. ochrony danych w Audytel S.A.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, prawnik z ponad 20–letnim doświadczeniem i praktyczną znajomością zasad ochrony danych osobowych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie trenera – szkoleniowca, przeprowadza audyty z zakresu ochrony danych osobowych, przygotowuje opinie prawne w tym zakresie. Stały współpracownik wielu jednostek szkoleniowych. Współautorka książki „Monitorowanie i testowanie zgodności z RODO z perspektywy prawnika i informatyka”.

Posiada 15-letnie doświadczenie w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (obecnie PUODO) z siedzibą w Warszawie (m.in. starszy specjalista w Departamencie Orzecznictwa, Legislacji i Skarg, radca w Departamencie Inspekcji).

Wyróżnia się biegłością w tworzeniu dokumentacji prawnej dotyczącej ochrony danych osobowych.

  • Wojciech Brzostowski – Adwokat, konsultant ds. ochrony danych  w Audytel S.A. 

Adwokat, specjalista z zakresu ochrony danych osobowych i prawa pracy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W roku 2021 wyróżniony przez Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie za uzyskanie jednego z najwyższych wyników z egzaminu adwokackiego.

Doświadczenie zdobywał w renomowanych kancelariach prawnych oraz jako inspektor ochrony danych podmiotów medycznych. Posiada szeroką praktykę w prowadzeniu i organizacji szkoleń, wdrożeń i audytów. Doradca w projektach o charakterze międzynarodowym, jak i realizowanych w Polsce przez Klientów zagranicznych. Obsługę prowadzi również w języku angielskim.

Autor publikacji naukowych i branżowych z zakresu ochrony danych osobowych i prawa pracy.

 

 

Zapraszamy! 

Spis treści